Views Supertable (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s
