Views Supertable (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s
