Views Supertable (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
