Views Supertable (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Views
nl: Overzichten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard wordt een lege tabel verborgen in een lege view. Met deze optie is het mogelijke een lege tabel met tekst er in te laten zien.

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen
