Views Supertable (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s
