Views Supertable (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Views
uk: Види

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістіть поля стовпчиками; в одному стовпчику можна поєднати кілька полів. При цьому зазначений роздільник стовпчика буде використовуватися для поділу полів. Встановіть прапорець впорядкування, аби можна було впорядковувати стовпчик клацанням, а також радіокнопку базового впорядкування, аби вказати стовпчик з таким впорядкування. Також можна керувати послідовністю стовпчиків та міток полів у розділі "Поля".

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
uk: Це значення буде внесено в атрибут summary HTML теґу table цієї таблиці. Вкажіть його для кращого індексування сайту.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
uk: Початково таблиця в порожньому виді приховується. З цією опцією стає можливим показувати порожню таблицю з текстом у ній.

en: Show the empty text in the table
uk: Показувати порожній текст в таблиці
