Views Supertable (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: sort by @s
vi: sắp xếp theo @s
