Views Supertable (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Table summary
te: పట్టిక సారాశం
