Views Supertable (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: sort by @s
th: เรียงตาม @s
