Views System (7.x-3.0-beta2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Core
ast: Motor

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Configure
ast: Configurar

en: Files
ast: Ficheros

en: System
ast: Sistema

en: Owner
ast: Dueñu

en: Hidden
ast: Anubríu
