Views System (7.x-3.0-beta2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Version
cy: Fersiwn

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Core
cy: Craidd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Theme
cy: Thema

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: %time ago
cy: %time yn ôl

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Screenshot
cy: Siot Sgrin

en: Package
cy: Pecyn

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal

en: Display as link
cy: Dangos fel dolen
