Views System (7.x-3.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම
