Views System (7.x-3.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Off
nn: Av

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Info
nn: Informasjon

en: Package
nn: Pakke
