Views System (7.x-3.0-rc1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Version
cs: Verze

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Core
cs: Jádro

en: Filename
cs: Název souboru

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Configure
cs: Nastavení

en: Files
cs: Soubory

en: Off
cs: Vypnuto

en: %time ago
cs: před %time

en: Owner
cs: Vlastník

en: Hidden
cs: Skryté

en: Features
cs: Vlastnosti

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Package
cs: Balík

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: Screenshot for !theme theme
cs: Ukázka tématu vzhledu !theme

en: A theme's 'parent'. Can be either a theme or an engine.
cs: Rodič tématu vzhledu. Buď téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether this module is loaded during Drupal's early bootstrapping phase (e.g. even before the page cache is consulted).
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je modul zaveden ve fázi zavádění Drupalu (ještě před dotazem na vyrovnávací paměť stránek).

en: The order in which this module's hooks should be invoked relative to other modules. Equal-weighted modules are ordered by name.
cs: Pořadí, v jakém se budou provádět modulové hooky relativně k ostatním modulům. Moduly ohodnocené stejnou vahou budou prováděny v pořadí podle jména.
