Views System (7.x-3.0-rc1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Ayos

en: Name
fil: Pangalan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Regions
fil: Rehiyon
