Views System (7.x-3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Version
sk: Verzia

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Core
sk: Jadro

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Files
sk: Súbory

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: %time ago
sk: pred %time

en: Owner
sk: Vlastník

en: Hidden
sk: Skryté

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Package
sk: Balík

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz

en: Screenshot for !theme theme
sk: Náhľad témy vzhľadu !theme
