Views System (7.x-3.0-rc1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Screenshot
sq: Pamjet
