Views System (7.x-3.0-rc2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Configure
af: Verstel

en: %time ago
af: %time gelede

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: Drupal core
af: Drupal kern
