Views System (7.x-3.0-rc2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Unknown
bg: Непознат

en: Configure
bg: Конфигурация

en: Off
bg: Изключи

en: %time ago
bg: преди %time

en: Hidden
bg: Скрит

en: Screenshot
bg: Икона

en: Package
bg: Пакет

en: Drupal core
bg: Drupal ядро
