Views System (7.x-3.0-rc2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توصیف

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Version
fa: نسخه

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: True
fa: صحیح

en: Core
fa: هسته

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Configure
fa: پیکر بندی

en: Files
fa: فایل‌ها

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Hidden
fa: پنهان

en: Info
fa: اطلاعات
