Views System (7.x-3.0-rc2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáva

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Core
is: Kjarna

en: Unknown
is: Ókent

en: Configure
is: Samanset

en: %time ago
is: %time síðani

en: Hidden
is: Krógvað

en: Screenshot
is: Skermmynd

en: Drupal core
is: Drupal kjarna
