Views System (7.x-3.2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Project
ar: المشروع

en: Version
ar: النسخة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Core
ar: النواة

en: Views
ar: الرؤى

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Theme
ar: حلة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: Files
ar: الملفات

en: Module
ar: الوحدة

en: Off
ar: إيقاف

en: Throttle
ar: الصمام

en: %time ago
ar: منذ %time

en: System
ar: النظام

en: Owner
ar: المالك

en: Hidden
ar: مخفي

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Features
ar: الخصائص

en: Info
ar: معلومات

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: About
ar: حول

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Screenshot for !theme theme
ar: لقطة شاشة للحلة !theme
