Views System (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Core
be: Ядро

en: Filename
be: Назва файла

en: Theme
be: Тэма

en: Unknown
be: Невядомы

en: Configure
be: Правіць

en: Files
be: Файлы

en: Module
be: Модуль

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: %time ago
be: %time таму

en: System
be: Сістэма

en: Owner
be: Уладальнік

en: Hidden
be: Схаваць

en: Features
be: Функцыі

en: Info
be: Інфармацыя

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: About
be: Аб

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Screenshot for !theme theme
be: Экранны здымак тэмы !theme
