Views System (7.x-3.2) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Throttle
dz: མར་ཕབ།

en: Screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར།
