Views System (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Version
el: Έκδοση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Core
el: Πυρήνας

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Theme
el: Θέμα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Files
el: Αρχεία

en: Module
el: Μονάδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: %time ago
el: %time πριν

en: System
el: Σύστημα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: Package
el: Πακέτο

en: About
el: Περί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Screenshot for !theme theme
el: Δείγμα της θεματικής παραλλαγής !theme
