Views System (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project
hu: Projekt

en: Version
hu: Verzió

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Views
hu: Nézetek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Theme
hu: Smink

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Configure
hu: Beállít

en: Files
hu: Fájlok

en: Module
hu: Modul

en: Off
hu: Ki

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: %time ago
hu: %time óta

en: System
hu: Rendszer

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Features
hu: Jellemzők

en: Info
hu: Infó

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Package
hu: Csomag

en: About
hu: Leírás

en: Regions
hu: Régiók

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Depends on
hu: Függőség

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Screenshot for !theme theme
hu: !theme smink képernyőképe

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
hu: Az ehhez az elemhez tartozó elsődleges fájl relatív elérési útja a Drupal gyökeréhez képest; pl. modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
hu: Az elem neve. Pl. tartalom.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
hu: Az elem vagy modul, smink, sminkmotor típusa.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
hu: Logikai érték ami megmutatja, hogy az elem engedélyezett-e vagy nem.

en: Schema version
hu: Sémaverzió

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
hu: A modul adatbázis-sémájának verziószáma. -1, ha a modul nincs telepítve (a táblái nem léteznek); 0 vagy a legnagyobb olyan N szám, amelyet a modul hook_update_N() függvényei közül futtattak, vagy amely akkor létezett, amikor a modult először telepítették.

en: Base theme
hu: Alapsmink
