Views System (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Core
jv: Inti

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Theme
jv: Tema

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Module
jv: Modul

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Hidden
jv: Umpetan

en: About
jv: Ngenani

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Screenshot for !theme theme
jv: Screenshot kanggo téma !theme
