Views System (7.x-3.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Theme
mn: Загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Files
mn: Файлууд

en: Throttle
mn: Цорго

en: System
mn: Систем
