Views System (7.x-3.2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: System
my: စနစ်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
