Views System (7.x-3.2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Core
os: Астæумагъз

en: Filename
os: Файлы ном
