Views System (7.x-3.2) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Version
ro: Versiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Core
ro: Nucleu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Theme
ro: Temă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Configure
ro: Configurează

en: Files
ro: Fișiere

en: Module
ro: Modul

en: Off
ro: Oprit

en: %time ago
ro: %time în urmă

en: System
ro: Sistem

en: Owner
ro: Proprietar

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Display name
ro: Nume de afişare

en: Features
ro: Caracteristici

en: Info
ro: Informație

en: Package
ro: Pachet

en: About
ro: Despre

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Link path
ro: Cale legătută

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Screenshot for !theme theme
ro: Imaginea temei !theme

en: Schema version
ro: Versiunea schemei

en: Image class
ro: Clasă imagine
