Views System (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Core
az: Nüvə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Theme
az: Tema

en: Unknown
az: Naməlum

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: Module
az: Modul

en: Off
az: Söndürülüb

en: Throttle
az: Drossel

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: System
az: Sistem

en: Owner
az: Sahib

en: Hidden
az: Gizli

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Info
az: Məlumat

en: About
az: Haqqında

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
