Views System (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Core
ca: Nucli

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Configure
ca: Configura

en: Files
ca: Fitxers

en: Module
ca: Mòdul

en: Off
ca: Inactiu

en: Throttle
ca: Regula

en: %time ago
ca: fa %time

en: System
ca: Sistema

en: Owner
ca: Propietari

en: Hidden
ca: Ocult

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Screenshot
ca: Captura

en: About
ca: Detalls

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Depends on
ca: Depèn de

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Screenshot for !theme theme
ca: Captura de pantalla del tema !theme

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
ca: Camí per al fitxer principal d'aquest element, relatiu a l'arrel del lloc drupal; exemple: modules/node/node.module.

en: Schema version
ca: Versió de l'esquema
