Views System (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Version
eu: Bertsioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Theme
eu: Tema

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Module
eu: Modulua

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: %time ago
eu: duela %time

en: System
eu: Sistema

en: Owner
eu: Jabea

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Info
eu: Informazioa

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
