Views System (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Core
gl: Núcleo

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Theme
gl: Tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Configure
gl: Configurar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Module
gl: Módulo

en: Off
gl: Desactivado

en: Throttle
gl: Regulación

en: %time ago
gl: hai %time

en: System
gl: Sistema

en: Owner
gl: Propietario

en: Hidden
gl: Oculto

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Info
gl: Información

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: Package
gl: Paquete

en: About
gl: Información

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Screenshot for !theme theme
gl: Miniatura do tema !theme

en: Schema version
gl: Versión do esquema
