Views System (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Core
lv: Kodols

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Files
lv: Faili

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Throttle
lv: Drosele

en: %time ago
lv: pirms %time

en: System
lv: Sistēma

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Package
lv: Paka

en: About
lv: Par

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Screenshot for !theme theme
lv: Ekrānšāviņš tēmai !theme

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: A theme's 'parent'. Can be either a theme or an engine.
lv: Motīva virsmotīvs. Var būt motīvs vai dzinējs.

en: The order in which this module's hooks should be invoked relative to other modules. Equal-weighted modules are ordered by name.
lv: Kārtība, kādā tiek iesaistīta šī moduļa aizķere attiecībā pret citiem moduļiem. Vienāda svara moduļi tiek kārtoti pēc vārda.
