Views System (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Core
oc: Còr

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Theme
oc: Tèma

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Configure
oc: Configurar

en: Files
oc: Fichièrs

en: Module
oc: Modul

en: Off
oc: Desactivat

en: Throttle
oc: Autoregulacion

en: %time ago
oc: I a %time

en: System
oc: Sistèma

en: Owner
oc: Proprietari

en: Hidden
oc: Amagat

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: About
oc: A prepaus

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Screenshot for !theme theme
oc: Captura d'ecran pel tèma !theme

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
oc: Lo camin del fichièr principal per aqueste element, relatiu a la raiç de Drupal&nbsp;; ex.: moduls/node/node.modul.

en: The name of the item; e.g. node.
oc: Lo nom de l'item ; ex.: 'node'.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
oc: Type de l'element, siá un modul, un tèma, o un motor de tèma.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
oc: Booléen indiquant se un element es activat o pas.

en: Schema version
oc: Version del schéma de la BDD

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
oc: Numéro de version del schéma de la banca de donadas del modul: -1 se lo modul es pas installat (ses taulas n'existent pas), 0 o lo mai grand N renviat per la foncion hook_update_N() del modul, se elle a été lancé un còp, o lo mai grand N existent quand lo modul a été installat per la primièra fois.
