Views System (7.x-3.2) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Project
ta: திட்டம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Core
ta: கருவம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Theme
ta: தீம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Module
ta: கூடகம்

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Off
ta: இல்லை

en: Throttle
ta: த்ரோட்டில்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Info
ta: தகவல்

en: Screenshot
ta: திரைக்காட்சி

en: About
ta: பற்றி

en: Drupal core
ta: ட்ரூபால் கரு

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
