Views System (7.x-3.2) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Version
te: సంచిక

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Info
te: సమాచారం

en: Screenshot
te: తెరపట్టు

en: About
te: గురించి
