Views System (7.x-3.2) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: %time ago
th: %time ก่อนหน้า

en: System
th: ระบบ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Info
th: ข้อมูล

en: Screenshot
th: ภาพหน้าจอ

en: Package
th: แพคเกจ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Link path
th: พาธลิงก์

en: Screenshot for !theme theme
th: ภาพหน้าจอสำหรับธีม
