Views System (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project
uk: Проект

en: Version
uk: Версія

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Core
uk: Ядро

en: Views
uk: Види

en: Filename
uk: Назва файла

en: Theme
uk: Тема

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Files
uk: Файли

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: %time ago
uk: %time тому

en: System
uk: Система

en: Owner
uk: Власник

en: Hidden
uk: Приховано

en: Display name
uk: Назва

en: Features
uk: Властивості

en: Info
uk: Інформація

en: Engine
uk: Рушій

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Package
uk: Пакунок

en: About
uk: Про модуль

en: Regions
uk: Області

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Depends on
uk: Залежить від

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Screenshot for !theme theme
uk: Знімок екрану для теми !theme

en: Scripts
uk: Скрипти

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
uk: Шлях первинного файла цього елементу сайту відносно кореневого каталогу Drupal. Наприклад, modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
uk: Назва цього елементу сайту. Наприклад, матеріалу.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
uk: Тип елементу сайту: модуль, тема або двигун теми.

en: A theme's 'parent'. Can be either a theme or an engine.
uk: "Батько" теми. Може бути або темою, або двигуном.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
uk: Булева змінна, що вказує, чи увімкнений цей елемент.

en: Boolean indicating whether this item is disabled when the throttle.module disables throttleable items.
uk: Булева змінна, яка вказує, чи повинен цей елемент відключатися, коли throttle.module починає відключати елементи.

en: Boolean indicating whether this module is loaded during Drupal's early bootstrapping phase (e.g. even before the page cache is consulted).
uk: Булева змінна, яка вказує, чи завантажується цей модуль під час ранньої фази початкового завантаження Drupal (наприклад, навіть перед зверненням до кешу сторінки).

en: Schema version
uk: Версія схеми

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
uk: Номер версії схеми бази даних модуля. -1, якщо модуль не встановлено (його таблиць не існує); 0 або максимальне N функції модуля hook_update_N(), що або була виконана або існувала, коли модуль було вперше встановлено.

en: The order in which this module's hooks should be invoked relative to other modules. Equal-weighted modules are ordered by name.
uk: Послідовність, в якій обробники переривань цього модуля повинні викликатися по відношенню до інших модулів. Рівноважні модулі упорядковуються за іменем.

en: Stylesheets
uk: Таблиці стилів
