Views System (7.x-4.0-rc1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Module
bn: মডিউল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: System
bn: সিস্টেম

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: About
bn: সম্পর্কে
