Views System (7.x-4.0-rc1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Core
km: សំខាន់

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Administration theme
km: ស្បែក​ការ​គ្រប់គ្រង
