Views System (7.x-4.0-rc1) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Project
no: Prosjekt

en: Version
no: Versjon

en: Weight
no: Vekt

en: Required
no: Obligatorisk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Core
no: Kjerne

en: Views
no: Visninger

en: Filename
no: Filnavn

en: Visible
no: Synlig

en: Theme
no: Utseendemal

en: Configure
no: Konfigurer

en: Module
no: Modul

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Owner
no: Eier

en: Profile
no: Profil

en: Info
no: Informasjon

en: Engine
no: Motor

en: Extension
no: Direktenr

en: Screenshot
no: Skjermbilde

en: Package
no: Pakke

en: About
no: Om

en: Default theme
no: Standard utseendemal

en: Administration theme
no: Utseendemal for administrasjon

en: Origin
no: Opprinnelse

en: Dependencies
no: Avhengigheter

en: No screenshot
no: Ikke noe skjermbilde
