Views System (7.x-4.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
