Views System (7.x-4.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Configure
am: ውቀር

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Screenshot
am: ቅንጭብ

en: Administration theme
am: የአስተዳደር ገጽታ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
