Views System (7.x-4.1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Core
et: Tuum

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Visible
et: Nähtav

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: Module
et: Moodul

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: System
et: Süsteem

en: Owner
et: Omanik

en: Profile
et: Profiil

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Features
et: Omadused

en: Extension
et: Laiendus

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Package
et: Pakk

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Regions
et: Regioonid

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: No screenshot
et: Ekraanipilt puudub
