Views System (7.x-4.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Files
ka: ფაილები

en: Module
ka: მოდული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: System
ka: სისტემა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Info
ka: ინფო
