Views System (7.x-4.1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Screenshot
kn: ತೆರೆಚಿತ್ರ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Origin
kn: ಮೂಲ
