Views System (7.x-4.1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Version
ku: وەشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Core
ku: ناوکە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Visible
ku: بینراو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: System
ku: سیسته‌م

en: Owner
ku: خاوەن

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Administration theme
ku: ڕووکاری بەڕێوەبردن
